Zhongshan Saifute Labor Protective Articles Co., Ltd. (Kinija) – įkurta 2003 m. gražiame Zhongshan mieste. Įmonėje yra trys „švarios ir tvarkingos“ dirbtuvės bei pažangi įranga su pažangių profesionalų valdymo ir techninių darbuotojų komanda. Kasdien pagaminama 3 milijonai kaukių, įskaitant 1 milijoną kaušelio formos kaukių su vožtuvu. Įmonėje yra įrengta laboratorija, kurioje galima patikrinti filtro efektyvumą, kvėpavimo pasipriešinimą, kvėpavimo vožtuvo sandarumą ir kaukės dirželio įtempimą ir kt.
Įmonė išlaikė tarptautinį ISO90001-2008 kokybės sistemos sertifikatą, gaminiui suteiktas LA (National Safety mark certification) sertifikatas, BSI CE sertifikatas ir Ispanijos notifikuotoji įstaiga 0370 išdavė FFP2 CE sertifikatą.
Įmonės prekės ženklas “Laianzhi” yra visame Pasaulyje žinomas prekės ženklas. Įmonės gaminamos kaukės pagamintos iš kokybiškų europietiškų filtrų medžiagų.
Bendrovė laikosi pažadų bendradarbiaudama su šalies ir užsienio klientais, ypač nuolat gerina gaminių ir paslaugų kokybę, kuria naujus produktus. Darbuotojų pastangos taip pat sulaukė klientų pritarimo, o bendrovės pardavimų apimtys nuolat auga, platintojai apima Japoniją, Singapūrą, Vidurinius Rytus ir šalies miestus.

UAB “Barameda” yra Zhongshan Saifute Labour Protective Articles Co., Ltd. atstovai Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose.

Katalogas