Freedom Opthalmic Pvt Ltd. (Indija) – pagrindinė buveinė yra Prancūzijoje, o gamykla Indijoje. Freedom yra viena iš pirmaujančių aukštos kokybės intraokulinių lęšių (IOL), mikrochirurginių peiliukų, kapsulinės įtempimo žiedų, oftalmologinių tirpalų, siūlų ir chirurginių instrumentų gamintojų ir platintojų. Gamybos padalinys, apimantis daugiau nei 45.000 m² patalpas, yra Hosur mieste, Tamil Nadu, Indijoje, aprūpintas naujausia importuota technika, skirta sukurti nepriekaištingos kokybės oftalmologinius prietaisus.

Freedom Opthalmic Pvt Ltd yra pirmasis licencijuotas IOL gamintojas Indijoje. Produktai turi: CE 2460 DNV sertifikatą, ISO 13485:2016. Freedom atstovas ES yra CMC Medical Devices & Drugs S.L., Malaga, Ispanija.
Šiuo metu Freedom produktai platinami daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje. Komanda, susidedanti iš patyrusių darbuotojų, įskaitant techninius ekspertus, rinkodaros ir pardavimų asmenis, dirba kartu siekdama tobulinti oftalmologijos mokslą, o per ateinančius kelerius metus planuoja pristatyti daugybę naujų produktų.

UAB „Barameda“ yra išskirtiniai Freedom Opthalmic Pvt Ltd atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Katalogas